Home

Nieuws

Klik hier voor het nieuwsarchief.
De volgende leden zijn binnen een maand jarig:
Sun 18 November Jo-Anne van der Maas 12 jaar
Wed 21 November Timon Exalto 18 jaar
Fri 23 November Sam Millenaar 10 jaar
Sat 24 November Maud de Haan 13 jaar
Sun 25 November Mirthe van Veen 17 jaar
Wed 28 November Erik Kant 53 jaar
Sun 02 December Erwin Vos 32 jaar
Sun 02 December Bert van Veluw 63 jaar
Sun 02 December Emma van Harten 18 jaar
Thu 06 December Gerrit-Jan van Beuzekom 25 jaar
Sun 09 December David Schop 26 jaar
Mon 10 December Esmeé Verhoeks 17 jaar
Wed 12 December Hedde Kanselaar 12 jaar
Thu 13 December Jos van der Kroon 15 jaar
Sat 15 December Emma van Rijswijk 16 jaar
Sat 15 December Wilma van Rijswijk-de Keizer 46 jaar

Facebook V.V. Podarwic

Facebook V.V. Podarwic Jeugd

Tweets over @volleybalnl

Uitslagen

Programma